KNHS-VNS

Uitslagen SO Concorde 2018

Op 17 en 18 februari vond het eerste SO van 2018 plaats. Op manege Sonniushof te Son werd er op SO Concorde gestreden in zowel springen als dressuur. In de avond stonden er veel cowboys en indianen in de saloon te dansen tot dat ze uiteindelijk lam in de wigwam eindigden.

Wij willen E.S.R.V. Concorde bedanken voor dit gezellige weekend en alle winnaars feliciteren met hun overwinning!

Afbeeldingsresultaat voor cowboys en indianen

Ba dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Dion Smink Hippocampus 11
2 Raisa Clements Marcroix 9
3 Puck de Graaff Hippeia 7
4 Nienke Dekker Hippeia 5
5 Veronique Houben Concorde 3
6 Floris Reininga Hippocampus 1
7 Tika van Galen Hippeia 0
8 Friso Kluitenberg Hippocampus 0
9 Petra Bothof Marcroix 0
10 Gijs Diepeveen Hippocampus 0
11 Rahel Balkhausen Hipac 0

 

Bb dressuur Ruiter vereniging VNSK punten
1 Hannah Spaander De Solleysel 15
2 Tessa Beinema Jolly Jumper 13
3 Liselotte Koen Hippeia 11
4 Ida Verver Marcroix 9
5 Lisa Teunissen Concorde 7
6 Tamara van der Voort Hipac 5
7 Nikita van den Berg Hippeia 3
8 Meral Hartog Parafrid 1
9 Min Meijer Hipac 0
10 Stefan Maranus Hipac 0
11 Kelly Vlemmix HOP 0
12 Mirjam Marseille Hippocampus 0
13 Robin Visser De Solleysel 0
14 Ilka Major BLOK 0
15 Emma Hoogenraad Hippocampus 0

 

                                          

La dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Monica Bootsma Hippeia 15
2 Ilja Westra Hippocampus 13
3 Jette de Vos Jolly Jumper 11
4 Dixie de Klerk Marcroix 9
5 Luce Sandfort Hippocampus 7
6 Bregje Braaksma Hippocampus 5
7 Samanta Maynard Jolly Jumper 3
8 Linsey Manten Hippeia 1
9 Eline Schutte HOP 0
10 Sjoerd Lamers De Solleysel 0
11 Marlijn van Zadelhoff Hippocampus 0
12 Tuija Ramo HOP 0
13 Bente Bakker Marcroix 0
14 Bodil Berings Parafrid 0
15 Jannes Klaas Marcroix 0

 

Lb dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Manoeska Wuijts Hippeia 4
2 Doorle Veltheer Hippocampus 2
3 Rebecca Reuser Parafrid 0
4 Renee Meijer De Solleysel 0

 

M dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Suzanne Koene Marcroix 6
2 Emma Ruiter Parafrid 4
3 Anne Smids Parafrid 2
4 Alexandra Cohen Marcroix 0
5 Marie-Helene de Neve Hippocampus 0
6 Patricia van der Groen Parafrid 0

 

B springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Emma Ruiter Parafrid 15
2 Ilja Westra Hippocampus 13
3 Ilka Major BLOK 11
4 Manoeska Wuijts Hippeia 9
5 Linsey Manten Hippeia 7
6 Sjoerd Lamers De Solleysel 5
7 Monica Bootsma Hippeia 3
8 Marie-Helene de Neve Hippocampus 1
9 Nikki Tsiftis BLOK 0
10 Marjolein van den Boom Concorde 0
11 Danielle van Enk Hippeia 0
12 Estelle Roijmans HOP 0
13 Rebecca Reuser Parafrid 0
14 Eline Schutte HOP 0
15 Lauren van Gelderen BLOK 0

 

L springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Samanta Maynard Jolly Jumper 9
2 Nil Hyana Altinok Marcroix 7
3 Anne Smids Parafrid 5
4 Laura Dingeldein Hippocampus 3
5 Patrica van der Groen Parafrid 1
6 Tuija Ramo HOP 0
7 Bodil Berings Parafrid 0
8 Jannes Klaas Marcroix 0
9 Luce Sandfort Hippocampus 0

 

De equipeprijs was voor N.S.R.V. Jo;;y Jumper!

De uitslagen zijn ook als bestand te downloaden: SO Concorde 2018

Categorieën: Geen categorie