KNHS-VNS

Uitslagen SO Hippeia 2019

Op 21 en 22 september was het alweer zover, de eerste SO van het nieuwe collegejaar! Met een record aantal starts van bijna 100 (!!) was het een druk en vol weekend met maar liefst twee BB en 2 B spring categorieën. Op zaterdag heeft iedereen zijn/haar voorronde gereden, waarna er ’s nachts goed gefeest werd tot in de vroege uurtjes. Tevens werd het gloednieuwe drankspel, Aftuigen, van U.S.R. Hippeia geïntroduceerd. Zondagochtend moest de eerste ruiter alweer vroeg op voor de (halve) finales dressuur. ’s Middags werd het springen nog verreden waarbij het L springen toch wel een interessant parcours voorgeschoteld kreeg!

Wij willen U.S.R. Hippeia bedanken voor dit gezellige weekend en alle winnaars feliciteren met hun overwinning!

Ba Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Timothy Bos Marcoix 8
2 Emilie Visser Solleysel 6
3 Saskia van der Vaart Hippeia 4
4 Kimberly de Haas Concorde 2
5 Marlies Vrijenhoek Hipac St. Joris 0
6 Esther de Bruin Hippeia 0
7 Nienke Paarlberg Hipac St. Joris 0
8 Ezra Abbo Concorde 0

Bb1 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Isabelle van de Hoeven Solleysel 12
2 Julia van de Grint Jolly Jumper 10
3 Ineke de Koning Hipac St. Joris 8
4 Elisa Jansen Hippeia 6
5 Tamara van de Voort Hipac St. Joris 4
6 Merel Hartog Parafrid 2
7 Nathalie Kroeze Parafrid 0
8 Lyra Soeterbroek Hipac St. Joris 0
9 Anniek Bonhof Hippeia 0
10 Freddie van Loosdrecht Concorde 0
11 Amber van Halteren Hippeia 0
12 Eline Zandt Jolly Jumper 0

Bb2 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Michelle Bierlee Solleysel 12
2 Fieke Boekel Solleysel 10
3 Carli Jansen Solleysel 8
4 Margriet van Dorp Jolly Jumper 6
5 Joske Weilkamp Hippeia 4
6 Maaike Klein Oonk Jolly Jumper 2
7 Yeungman Zhoe Parafrid 0
8 Jolien ten Brink Hipac St. Joris 0
9 Megan Cornelisz Hippeia 0
10 Anouk van Grinkel Hipac St. Joris 0
11 Stefan Maranus Hipac St. Joris 0
12 Marie Thölke Hipac St. Joris 0

La Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Nena Bakker Hippeia 15
2 Jan Koning ter Heege Solleysel 13
3 Katelijne Vanderveen Hippeia 11
4 Heleen Scholtens Parafrid 9
5 Marloes Noordkamp Parafrid 7
6 Robin Visser Solleysel 5
7 Linsey Manten Hippeia 3
8 Sandra Kooij Solleysel 1
9 Mirte de Vries Solleysel 0
10 Jitske Mekenkamp Solleysel 0
11 Maartje Pontier Concorde 0
12 Hester Vasseur Hipac St. Joris 0
13 Thirza van der Weijde Marcoix 0
14 Iris van de Sterren Hipac St. Joris 0
15 Samarja Haakmeester Parafrid 0

Lb Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Jinny Scholte Hippeia 9
2 Sanne van Kuppeveld Jolly Jumper 7
3 Nikki Meekma Marcoix 5
4 Jette Vos Jolly Jumper 3
5 Imke van de Schoor Concorde 1
6 Tori van Dijk Hippeia 0
7 Anniek de weerd Parafrid 0
8 Sam Stokvis Solleysel 0
9 Gwyn Hietbrink Hippac St. Joris 0

M Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Iris Haveman Parafrid 5
2 Manoeska Wuijts Hippeia 3
3 Nienke Heuver Hippeia 1
4 Bonnie van Rooijen Hippeia 0
5 Renee Meijer Solleysel 0

B1 springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Tori van Dijk Hippeia 11
2 Robbin Visser Solleysel 9
3 Stefanie van Bergen Solleysel 7
4 Paula Boonkamp Solleysel 5
5 Katelijne Vanderveen Hippeia 3
6 Helen Bartels Parafrid 1
7 Jitske Mekenkamp Solleysel 0
8 Bonnie van Rooijen Hippeia 0
9 Maaike Klein Oonk Jolly Jumper 0
10 Heleen Scholtens Parafrid 0
11 Julia van de Grint Jolly Jumper 0

B2 springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Marloes Noordkamp Parafrid 11
2 Sandra Kooij Solleysel 9
3 Nienke Heuver Hippeia 7
4 Elisa Jansen Hippeia 5
5 Thirza van der Weijde Marcoix 3
6 Mirte de Vries Solleysel 1
7 Samarja Haakmeester Parafrid 0
8 Imke van de Schoor Concorde 0
9 Freddie van Loosdrecht Concorde 0
10 Megan Cornelisz Hippeia 0
11 Michelle Bierlee Solleysel 0

L springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Anniek de Weerd Parafrid 6
2 Jinny Scholte Hippeia 4
3 Nikki Meekma Marcoix 2
4 Jan Koning ter Heege Solleysel 0
5 Sanne van Kuppeveld Jolly Jumper 0
6 Linsey Manten Hippeia 0

De equipesprijs gaat naar V.S.R. De Solleysel.

De volledige uitslag is hier te vinden: Uitslagen SO Hippeia 2019

Categorieën: Geen categorie