KNHS-VNS

Uitslagen SO HORS 2017

Op 11 en 12 november 2017 vond er weer een SO plaats. Deze keer werd er op de Hollandsche Manege te Amsterdam gestreden om de winst tijdens SO HORS. Springen of dressuur, het was voor de paarden allemaal geen probleem. ’s avonds stond iedereen als internetgekkies te dansen in de kroeg in het mooie Amsterdam.

Wij willen A.S.R. H.O.R.S. bedanken voor dit gezellige weekend en alle winnaars feliciteren met hun overwinning!

Ba dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Dion Smink Hippocampus 8
2 Donya van der Kruissen Cave ne Cadas 6
3 Maryna Meretska Hippocampus 4
4 Judith Burm HORS 2
5 Mirthe Verburg HORS 0
6 Tika van Galen Hippeia 0
7 Veronique Houben Concorde 0
8 Debbie Lana Cave ne Cadas 0

 

Bb1 dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Leya Egilmez HORS 9
2 Merwin Zijlma Cave ne Cadas 7
3 Pearl Kettenburg BLOK 5
4 Isabel ten Brink HORS 3
5 Tirza Englebert HORS 1
6 Daphne Weber Cave ne Cadas 0
7 Michelle Kleijne Hippeia 0
8 Nicky de Vries Parafrid 0
9 Maike Ehlert BLOK 0

 

Bb2 dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Rayna Anijs BLOK 9
2 Alysha Kepla BLOK 7
3 Danielle van Enk Hippeia 5
4 Anouk Caspari Cave ne Cadas 3
5 Robin Visser De Solleysel 1
6 Vera van Zoest Hippocampus 0
7 Kylie van der Moot BLOK 0
8 Sophie van Doeveren Parafrid 0
9 Marjolijn Regtuit Hippocampus 0

 

La dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Tori van Dijk Hippeia 6
2 Eline Schutte HOP 4
3 Katja van den Born HORS 2
4 Monica Bootsma Hippeia 0
5 Jette de Vos Jolly Jumper 0
6 Sanne Gebben Jolly Jumper 0

 

Lb dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Renee Meijer De Solleysel 5
2 Carin Verbakel BLOK 3
3 Anna Butter HORS 1
4 Manoeska Wuijts Hippeia 0
5 Leonie Hannink HORS 0

 

M dressuur Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Skye Westwater HORS 4
2 Anne Smids Parafrid 2
3 Patricia van der Groen Parafrid 0
4 Joey van Tatenhoven Cave ne Cadas 0

 

 

 

 

B springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Renee Meijer De Solleysel 9
2 Nikki Tsiftis BLOK 7
3 Vera van Zoest Hippocampus 5
4 Carin Verbakel BLOK 3
5 Monica Bootsma Hippeia 1
6 Manoeska Wuitjs Hippeia
7 Linsey Manten Hippeia
8 Tori van Dijk Hippeia
9 Nicky de Vries Parafrid

 

L springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Skye Westwater HORS  0
2 Anne Smids Parafrid  0
3 Joey van Tatenhove Cave ne Cadas  0

De equipeprijs was voor A.S.R. Blok!

De uitslagen zijn ook als bestand te downloaden: uitslag SO HORS 2017

Categorieën: Geen categorie