KNHS-VNS

Uitslagen SO Cave ne Cadas 2018

14 en 15 mei was het weer tijd om naar het zuiden van het land af te reizen. Op manege ’t Zandeind werden we weer goed ontvangen door de leden van Cave ne Cadas voor hun SO. De paarden lieten goed zien hoe goed ze konden lopen in de dressuur en dan ze ook een leuke sprong kunnen maken! Het feestje op de manege met het thema Koning Arthur en de ridders van de ronde tafel was ook zeer geslaagd!

Wij willen T.S.R. Cave ne Cadas bedanken voor dit gezellige weekend en alle winnaars feliciteren met hun overwinning!

Bb1 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Sanne Kuppenveld Jolly Jumper 9
2 Jitske Mekenkamp De Solleysel 7
3 Angelique Cuypers Cave ne Cadas 5
4 Maartje Pontier Concorde 3
5 Eva Veldkamp Cave ne Cadas 1
6 Nikki Tsiftis BLOK 0
7 Nicky de Vries Parafrid 0
8 Estelle Roijmans HOP 0
9 Madelon Haantjes BLOK 0

 

Bb2 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Merel Martena De Solleysel 9
2 Robin Visser De Solleysel 7
3 Dion Smink Hippocampus 5
4 Stefan Maranus Hipac St. Joris 3
5 Marjolein van de Boom Concorde 1
6 Merel Hartog Parafrid 0
7 Daphne Weber Cave ne Cadas 0
8 Anouk Casparie Cave ne Cadas 0
9 Maaike Ehlert BLOK 0

 

La Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Ilja Westra Hippocampus 15
2 Britt van der Vleut Hippeia 13
3 Luce Sandfort Hippocampus 11
4 Samantha Maynard Jolly Jumper 9
5 Marijke Breunesse BLOK 7
6 Linsey Manten Hippeia 5
7 Eline Schutte HOP 3
8 Jette de Vos Jolly Jumper 1
9 Tuija Ramo HOP 0
10 Sanne Gebben Jolly Jumper 0
11 Sjoerd Lamers De Solleysel 0
12 Sandra Kooij De Solleysel 0
13 Bregje Braaksma Hippocampus 0
14 Bodil Berings Parafrid 0
15 Anne van der Kolk Hipac St. Joris 0

 

Lb Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Renee Meijer De Solleysel 0
2 Patricia van der Groen Parafrid 0
3 Marie-Helene de Neve Hippocampus 0

 

B springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Britt van der Vleut Hippeia 14
2 Emma Ruiter Parafrid 12
3 Ilka Major BLOK 10
4 Estelle Roijmans HOP 8
5 Alicja Kepka BLOK 6
6 Madelon Haantjes BLOK 4
7 Marjolein van de Boom Concorde 2
8 Linsey Manten Hippeia 0
9 Sjoerd Lamers De Solleysel 0
10 Merwin Zijlma Cave ne Cadas 0
11 Nikki Tsiftis BLOK 0
12 Nicky de Vries Parafrid 0
13 Sandra Kooij De Solleysel 0
14 Marijke Breunesse BLOK 0

 

L springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Tuija Ramo HOP 6
2 Patricia van der Groen Parafrid 4
3 Luce Sandfort Hippocampus 2
4 Renee Meijer De Solleysel 0
5 Samantha Maynard Jolly Jumper 0
6 Bodil Berings Parafrid 0

De equipeprijs was voor D.R.V. Hippocampus!

De uitslagen zijn ook als bestand te downloaden: SO Cave ne Cadas 2018

Categorieën: Geen categorie