KNHS-VNS

Uitslagen SO Hippocampus 2018

Op 12 en 13 mei zijn veel verenigingen naar Enschede afgereisd voor SO Hippocampus. Op manege de Horstlinde werd iedereen weer goed ontvangen en stonden de dressuur en springpaarden weer klaar om er een betoverend weekend van te maken. Sommige paarden namen het thema van het weekend ‘Fantastic Beasts (Horses) and where to find them’ iets te letterlijk en dachten dat een potje zwerkbal met vliegende ruiters wel leuk zou zijn. Maar dat mocht de pret niet bederven, want het was weer een zeer leuk en geslaagd SO!

Wij willen D.R.V. Hippocampus bedanken voor dit gezellige weekend en alle winnaars feliciteren met hun overwinning!

foto van Tessa Beinema.

Ba Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Diane Maitre Hippeia 11
2 Puck de Graaff Hippeia 9
3 Denise de Boer Concorde 7
4 Anne Bus Hipac 5
5 Tika van Galen Hippeia 3
6 Rahel Balkhause Hipac 1
7 Asia Sidokhine BLOK 0
8 Raisa Clements Marcroix 0
9 Veronique Houben Concorde 0
10 Friso Kluitenberg Hippocampus 0
11 Rolf Postma Hippocampus 0

 

Bb1 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Estelle Roijmans HOP 12
2 Robin Visser De Solleysel 10
3 Marloes Noordkamp Parafrid 8
4 Liselotte Koen Hippeia 6
5 Heleen Scholten Parafrid 4
6 Rinke Brands Parafrid 2
7 Nikki Tsiftis BLOK 0
8 Maaike Klein Oonk Jolly Jumper 0
9 Michelle Kleijne Hippeia 0
10 Thomas Grevenstuk Hippocampus 0
11 Nathalie Kroeze Parafrid 0
12 Alicja Kepka BLOK 0

 

Bb2 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Sanne van Kuppenveld Jolly Jumper 12
2 Claudia Doff Parafrid 10
3 Danielle van Enk Hippeia 8
4 Vera van Zoest Hippocampus 6
5 Nil Hyana Altinok Marcroix 4
6 Stefan Maranus Hipac 2
7 Marieke Reijneveld Jolly Jumper 0
8 Sara Nieuwenhuis Jolly Jumper 0
9 Dion Smink Hippocampus 0
10 Hannah Kaptijn Parafrid 0
11 Maike Ehlert BLOK 0
12 Hugo van Meijeren Hippocampus 0

 

La Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Cynthia Bergsma Hippocampus 15
2 Monica Bootsma Hippeia 13
3 Katelijne Vanderveen Hippeia 11
4 Bodil Berings Parafrid 9
5 Tuija Ramo HOP 7
6 Samantha Maynard Jolly Jumper 5
7 Linsey Manten Hippeia 3
8 Tori van Dijk Hippeia 1
9 Eline Schutte HOP 0
10 Britt van der Vleut Hippeia 0
11 Luce Sandfort Hippocampus 0
12 Adrienne van Gijzen Marcroix 0
13 Jamielee Tjoonk Parafrid 0
14 Jette de Vos Jolly Jumper 0
15 Bregje Braaksma Hippocampus 0

 

M Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Emma Ruiter Parafrid 4
2 Suzanne Koene Marcroix 2
3 Bonnie van Rooijen Hippeia 0
4 Marie-Helene de Neve Hippocampus 0

 

 

 

 

 

B springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Emma Ruiter Parafrid 15
2 Ilja Westra Hippocampus 13
3 Julia van der Grint Jolly Jumper 11
4 Winoah van Heek Hippeia 9
5 Alicja Kepka BLOK 7
6 Monica Bootsma Hippeia 5
7 Ilka Major BLOK 3
8 Danielle van Enk Hippeia 1
9 Linsey Manten Hippeia 0
10 Britt van der Vleut Hippeia 0
11 Dion Smink Hippocampus 0
12 Tori van Dijk Hippeia 0
13 Nikki Tsiftis BLOK 0
14 Robin Visser De Solleysel 0
15 Sanne van Kuppenveld Jolly Jumper 0

 

L springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Luce Sandfort Hippocampus 6
2 Samantha Maynard Jolly Jumper 4
3 Tuija Ramo HOP 2
4 Nil Hyana Altinok Marcroix 0
5 Laura Dingeldein Hippocampus 0
6 Bodil Berings Parafrid 0

De equipeprijs was voor N.S.R. HOP!

De uitslagen zijn ook als bestand te downloaden: SO Hippocampus 2018

Categorieën: Geen categorie