KNHS-VNS

Uitslagen SO Concorde 2019

Op 9 en 10 februari was het weer tijd voor het eerste SO van het jaar 2019: SO Concorde. In het zuiden van het land werd er gestreden om de prijzen in de dressuur en het springen. Manege Sonniushof te Son had weer leuke paarden beschikbaar gesteld welke het SO tot een succes hebben gemaakt. Met het thema Light It Up werd een leuk neon lichtgevend feest gehouden in de binnenstad van Eindhoven.

Wij willen E.S.R.V. Concorde bedanken voor dit gezellige weekend en alle winnaars feliciteren met hun overwinning!

Afbeelding kan het volgende bevatten: tekst
Ba Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Kirke Lakeman Parafrid 9
2 Denise de Boer Concorde 7
3 Eva Gerrits Concorde 5
4 Alicia Vermaas Hippocampus 3
5 Lizzy de Hoog Marcroix 1
6 Erwin Dijkema Parafrid 0
7 Timothy Bos Marcroix 0
8 Gunel Azizova Concorde 0
9 Thomas Imhof Hippocampus 0

Bb1 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Jitske Mekenkamp De Solleysel 12
2 Heleen Scholten Parafrid 10
3 Sterre Weijering Hippocampus 8
4 Mirjam Marseille Hippocampus 6
5 Elisa Janssen Hippeia 4
6 Thomas Grevenstuk Hippocampus 2
7 Rinke Brans Parafrid 0
8 Irene van Eldik Parafrid 0
9 Alexandra Garban Concorde 0
10 Suzanne Louvenberg Concorde 0
11 Basia de Zeeuw Marcroix 0
12 Ayla Leijsten HOP 0

Bb2 Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Megan Cornelisz Hippeia 12
2 Michelle Kleijne HOP 10
3 Claudia Doff Parafrid 8
4 Annis Jalving Parafrid 6
5 Eline Zandt Jolly Jumper 4
6 Merel Hartog Parafrid 2
7 Stefan Maranus Hipac st. Joris 0
8 Hannah Kapteijn Parafrid 0
9 Lisa Houtman Jolly Jumper 0
10 Kelly Vlemmix HOP 0
11 Gijs Rotteveel Hipac st. Joris 0
12 Lisa Theunisse Concorde 0

La Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Sjoerd Lamers De Solleysel 15
2 Sanne van Kuppeveld Jolly Jumper 13
3 Eline Schutte HOP 11
4 Jette de Vos Jolly Jumper 9
5 Hanneke Kruijt Hippocampus 7
6 Estelle Roijmans HOP 5
7 Britt van der Vleut Hippeia 3
8 Jessica Pearson Parafrid 1
9 Aicha Houtzager Concorde 0
10 Bente Bakker Marcroix 0
11 Thirza an der Weijde Marcroix 0
12 Kim van der Kloet Concorde 0
13 Robin Visser De Solleysel 0
14 Liselotte Koen Hippeia 0
15 Tessa Beinema Hippocampus 0

Lb Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Rebecca Reuser Parafrid 5
2 Monica Bootsma HOP 3
3 Tori van Dijk Hippeia 1
4 Tuija Rämö HOP 0
5 Imke Vredenburg HOP 0

M Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Anne Smids Parafrid 6
2 Nienke Heuver Hippeia 4
3 Iris Haveman Parafrid 2
4 Lisa Ijsselstein Marcroix 0
5 Paula Boomkamp De Solleysel 0
6 Patrica van der Groen Parafrid 0

B springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Jessica Pearson Parafrid 15
2 Nicky de Vries Concorde 13
3 Tori van Dijk Hippeia 11
4 Monica Bootsma HOP 9
5 Rebecca Reuser Parafrid 7
6 Paula Boomkamp De Solleysel 5
7 Ruth Creemers Concorde 3
8 Robin Visser De Solleysel 1
9 Mirjam Marseille Hippocampus 0
10 Valerie van Es Concorde 0
11 Britt van der Vleut Hippeia 0
12 Sjoerd Lamers De Solleysel 0
13 Dion Smink Hippocampus 0
14 Liselotte Koen Hippeia 0
15 Sanne van Kuppeveld Jolly Jumper 0

L springen Ruiter Vereniging VNSK punten
1 Nikki Meekma Marcroix 6
2 Imke Vredenburg HOP 4
3 Jan Koning ter Heege De Solleysel 2
4 Tuija Rämö HOP 0
5 Anne Smids Parafrid 0
6 Linsey Manten Hippeia 0

De equipesprijs gaat met 48% naar G.S.P.V. Parafrid

Categorieën: Geen categorie