KNHS-VNS

Uitslagen SO Concorde online!

In het weekend van 8 en 9 februari 2014 werd de SO Concorde 2014 verreden. Deze stedenontmoeting, met als thema ‘So You Think You Can Ride’, vond plaats op de manege de Sonniushof te Son. Wij willen ESRV Concorde bedanken voor de organisatie en alle winnaars feliciteren met hun overwinning.

Uitslagen SO Concorde 2014

Ba-Dressuur

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Ingrid Dankers Hippeia 12
2 Heather Daam Concorde 10
3 Elle Scheerlings Concorde 8
4 Marijn Oostveen Parafrid 6
5 Maloe Luiten Concorde 4
6 Mel Burger Hippocampus 2
7 Els Smet Concorde 0
8 Marjolein van der Boom Concorde 0
9 Thijs van Haaren Concorde 0
10 Frank Flierman Hippocampus 0
11 Willemijn Gros Hippeia 0
12 Lisa Theunissen Concorde 0

Bb-Dressuur – Poule 1

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Desiree Heijligers Concorde 15
2 Cybele Rodriguez Marcroix 13
3 Anne Smids Parafrid 11
4 Bob van der Hulst HOP 9
5 Patricia van der Groen Parafrid 7
6 Corrie de Vries Parafrid 5
7 Danique Bartens Blok 3
8 Winoah van Heek Hippeia 1
9 Renee Schrader Jolly Jumper 0
10 Jade Brouté HOP 0
11 Mara Leest Cave ne Cadas 0
12 Anne Schoonderwoerd Hippeia 0
13 Giorna Leito Blok 0
14 Pascalle ten Bloemendaal Hippocampus 0
15 Samantha Maynard Jolly Jumper 0

Bb-Dressuur – Poule 2

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Debbie Gruijters Concorde 15
2 Irene Kamphuis HOP 13
3 Iris Jaszewski Cave ne Cadas 11
4 Manon van Eersel Cave ne Cadas 9
5 Suzanne van Ravenswaaij Hippocampus 7
6 Julia Mäntz Concorde 5
7 Aukje van de Wijdeven Concorde 3
8 Claudia Lammertink Parafrid 1
9 Laura Kollau Concorde 0
10 Michelle van den Berghen Cave ne Cadas 0
11 Laura Wassen Parafrid 0
12 Marloes Blanksma Parafrid 0
13 Sanne Kalsbeek Hipac 0
14 Imke Leemans Hipac 0
15 Marleen Linde Parafrid 0

La-Dressuur

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Merel Carp Marcroix 15
2 Mariëlle Klein Egelink Blok 13
3 Judith Ekampen Parafrid 11
4 Debbie Wiggerts Hippeia 9
5 Annemarie Dijk Hippeia 7
6 Loes Elferink Parafrid 5
7 Melissa Hamminga Hipac 3
8 Emma Kooij Parafrid 1
9 Leonie van Dalen Hippeia 0
10 Nicky Hoek Concorde 0
11 Marieke Selles Blok 0
12 Jessica Bosman Jolly Jumper 0
13 Senne Nienhuis Hippeia 0
14 Laura Dingeldein Hippocampus 0
15 Miriam Rook Hippeia

Lb-Dressuur

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Aida Evink Parafrid 6
2 Larissa van Dassen Hippeia 4
3 Lisan Hofman Parafrid 2
4 Patricia van den Berg Jolly Jumper 0
5 Linda Spaninks Concorde 0
6 Lara Kohlen Marcoix 0

M-Dressuur

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Saskia Riddersma Hipac 6
2 Eline Diesvelt Parafrid 4
3 Bonnie van Rooijen Hippeia 2
4 Anouk Hubrechtsen Concorde 0
5 Joyce Binnendijk HOP 0
6 Laurette Harterink Jolly Jumper 0

B-Springen

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Laura Dingeldein Hippocampus 12
2 Jade Brouté HOP 10
3 Joyce Binnedijk HOP 8
4 Linde van Laar Parafrid 6
5 Marie-Helene de Neve Hippocampus 4
6 Michelle Borm Concorde 2
7 Renee Schrader Jolly Jumper 0
8 Stefanie van Geert Hipac 0
9 Linda Spaninks Concorde 0
10 Julia Mäntz Concorde 0
11 Giorna Leito Blok 0
12 Carmen Baud Parafrid 0

L-Springen

Plaats Naam Ruiter Naam Vereniging VNSK punten
1 Daphne Volgel Concorde 12
2 Annelous Groenwold Parafrid 10
3 Anouk Hubrechtsen Concorde 8
4 Anne Borren Parafrid 6
5 Rinka van Dommelen HOP 4
6 Aida Evink Parafrid 2
7 Mariëlle Klein Egelink Blok 0
8 Elena Jobson Parafrid 0
9 Anne Fleur Schneppen Parafrid 0
10 Fleur Kuijten Concorde 0
11 Louise Sleutel Parafrid 0
12 Sophie Rijke Parafrid 0

Equipesprijs

R.S.R. Marcroix

De uitslagen zijn hier als bestand te downloaden: Uitslag SO Concorde
Ook het VNSK klassement is weer bijgewerkt en is hier als bestand te downloaden: VNSK Klassement

Categorieën: SO